Fotografický kurz

Ve spolupráci s mým manželem jsem pro Vás přichystala možnost celodeních fotografických kurzů pro úplné začátečníky, chtějíci dosahovat lepších snímků a lepší práce s digitální zrcadlovkou

Pro koho je kurz určen?

Fotografický kurz je určen pro úplne začátečníky, kteří chtějí zdokonalit svojí práci se svým fotoaparátem a dosahovat tak lepších fotek. Kurz není výhradně pro majitele zrcadlovek, ale i pro ty z vás, kteří mají doma digitalní kompakt.

Co se naučím?

Fotografický kurz je celodenní a je rozdělen do několika sekcí. Nejdřív se dozvíte pár teoretických věcí spojené s digitální fotografií, jako je správná expozice, pravidla kompozice, tak aby Vaše snímky byly líbivé pro oko diváka. Po krátké teorii se naučite prakticky ovládat svůj fotoaparát. V další části kurzu se již budete věnovat praktickému focení v exteriéru a vše co jste se v teoretické části dozvěděli si vyzkoušité prakticky. Podle času a Vaší šikovnosti, dojde ještě na vyhodnocení Vámi nafocených snímku.

Místo konání Kurzu

Fotografický kurz bude probíhat vždy ve venkovncíh prostorech na Ostravsku, Frýdecko-Místecku, Třinecku, Těšínsku... podle domluvy
Termín: bude stanoven jednou měsíčně na základě Vaších požadavků. Skupiny budou maximálně pro 3 osoby, minimum pro uskutečnění kurzu není stanovené, tak že se může stát, že budete mít velmi individuální péči.

Cena

Cena za celodení kurz je 1899,- Kč.
Chcete-li se zúčastit fotografického kurzu, přihlaste se prosím na odkaze níže